Golv/bordslampa Le Dauphin

Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin
Golv/bordslampa Le Dauphin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLV/BORDSLAMPA, Frankrike, Le Dauphin, 1900-talets slut, trå och metall, höjd inkl. skärm ca 99 cm

Brusslitage

610407

2019-01-31