Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trubaduren", signerad L. Jirlow, numrerad 185/310, färglitografi. ca 55x39 cm

Ej examinerad ur ramen

610413

2019-02-01