Karl Axel Pehrson färglitografier
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) föreställande växter, signerade K A Pehrson, daterade -77, -83 och -97, numrerade provtryck, XVII/XL och 137/200, färglitografier, bildstorlek ca 28x41.5 - 61x51 cm
Ej examinerade ur ramen
610414
2019-02-01