Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (3) föreställande växter, signerade K A Pehrson, daterade -77, -83 och -97, numrerade provtryck, XVII/XL och 137/200, färglitografier, bildstorlek ca 28x41.5 - 61x51 cm

Kuntoraportti

Ej examinerade ur ramen

610414

Päivämäärä:

2019-02-01