Hadar Schmidt karmstolar

Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar
Hadar Schmidt karmstolar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HADAR SCHMIDT, karmstolar, 1 par, lackerad teak, 1950/60-tal, Danmark, fotavslut i mässing, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

610421

2019-01-31