Studio Åhus glasobjekt

Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt
Studio Åhus glasobjekt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANNE DREUTLER, glasobjekt, 5 st., vaser, skål och ljusstakar, huvudsakligen signerade, 1970-/80-tal, höjd upp till 20 cm

Ringa bruksspår

610434

2019-02-05