Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANNE DREUTLER, glasobjekt, 5 st., vaser, skål och ljusstakar, huvudsakligen signerade, 1970-/80-tal, höjd upp till 20 cm
Ringa bruksspår
610434
2019-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här