Jean Rosengren oljemålning
Closed
2019-01-31
610435
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JEAN ROSENGREN (1894-1965): Skånegård, signerad J Rosengren, olja på duk, ca 65x100 cm