Jean Rosengren oljemålning

Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning
Jean Rosengren oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN ROSENGREN (1894-1965): Skånegård, signerad J Rosengren, olja på duk, ca 65x100 cm

610435

2019-01-31