Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i valnöt, lådor i sargen, förgyllda beslag, höjd ca 75, diameter 99 cm
Ytskador, fanérbortfall
610436
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här