Salongsbord Karl Johan-stil

Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil
Salongsbord Karl Johan-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i valnöt, lådor i sargen, förgyllda beslag, höjd ca 75, diameter 99 cm

Ytskador, fanérbortfall

610436

2019-01-31