Golvlampa valnöt

Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt
Golvlampa valnöt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, fanerad med valnöt, 1800-tal, nybarock, spiralvriden fot, med skiva, höjd ca 170 cm

Ursprungligen rakspegel, omarbetad, senare överdel, slitage, fanerbortfall, märken

610459

2019-01-31