Lodregulator Nyrenässans

Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans
Lodregulator Nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LODREGULATOR, fanerad med björk och mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, svarvade detaljer, höjd ca 139 cm, lod, pendel samt nyckel medföljer

Ställvis blekt, sprickor, slitage

610463

2019-01-31