Lodregulator Nyrenässans
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LODREGULATOR, fanerad med björk och mahogny, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, svarvade detaljer, höjd ca 139 cm, lod, pendel samt nyckel medföljer
Ställvis blekt, sprickor, slitage
610463
2019-01-31