Leksaksfigurer elastolin 1930-50-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSFIGURER, ca 80 st. elastolin, metall, tenn, Britains cowboys och indianer i orginalask, elastolin cowboys, indianer och djurfigurer, tennsoldater, 1930-50-tal
Enstaka figurer med skador/saknade delar
610472
2019-02-01