Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLBILAR, 21 st. olika fabrikat, Minic Toys, Gnom, Tekno m.m, i huvudsak från 1900-talets första hälft, längd ca 8-17 cm
Bruksslitage, enstaka med skador
610483
2019-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här