David Söderholm akvarell

David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID SÖDERHOLM (1883-1961): Landskapsmotiv, akvarell, signerad David Söderholm, daterad 1932, ca 50x71 cm

Fläckar

610484

2019-02-01