Corgi modellbilar
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CORGI MODELLBILAR, 10 st, 1960-tal, bestående av Mercedes Benz 300 SL Roadster, Fiat 1800, Renault Floride, Riley Pathfinder, Lotus Mark II Le Mans, Ford Consul Classic, Austin Cambridge, Studebaker Golden Hawk, Jaguar X Saloon, Bentley Continental Saloon
Obetydliga skador
610493
2019-02-03