Sven Jonsson litografi

Sven Jonsson litografi
Sven Jonsson litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Surrealistisk komposition, signerad samt numrerad 16/360, ca 60x90 cm

610499

2019-02-01