Stig Wennström oljemålning

Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG WENNSTRÖM (f 1938): Skärgårdskandskap, signerad, olja på duk, ca 100x129 cm

610500

2019-02-01