Mona Huss-Wallin litografi

Mona Huss-Wallin litografi
Mona Huss-Wallin litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Sjömans Hotellet - Stockholmsmotiv, söder, signerad samt numrerad 94/326, ca 50x45 cm

610509

2019-02-01