Toshiki Karasawa etsning

Toshiki Karasawa etsning
Toshiki Karasawa etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOSHIKI KARASAWA (född 1937): "Circulation-2", signmerad och daterad -76 samt numrerad 3/25, etsning, ca 23x39 cm

610515

2019-02-01