Otte Sköld

Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld
Otte Sköld

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958) ´´Skyar med svarta kanter´´, signerad Otte S, olja på pannå, ca 32x100 cm

UTSTÄLLD: Moderna Museet, Stockholm 1959

610539

2019-02-03