Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, spegel, Svenskt Tenn, 1940-tal, modellnummer 2589, konvex glas med konformad ram i mahogny, diameter 36cm
Glaser löst, slitage, spricka
610551
2019-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här