Josef Frank spegel

Josef Frank spegel
Josef Frank spegel
Josef Frank spegel
Josef Frank spegel
Josef Frank spegel
Josef Frank spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, spegel, Svenskt Tenn, 1940-tal, modellnummer 2589, konvex glas med konformad ram i mahogny, diameter 36cm

Glaser löst, slitage, spricka

610551

2019-02-03