Örhängen vintage silver

Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver
Örhängen vintage silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, månstenar och markasiter, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 45 mm, vikt ca 6,7 g

Bruksslitage

610569

2019-02-01