Sekretär rokokostil
2019-02-01
610579
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SEKRETÄR, valnöt, 1900-talets första hälft, rokokostil, en låda i sargen, fällbar skiva, skrivinredning, svängda ben, höjd ca 91,66x41 cm, nyckel medföljer
Slitage, repor, ett ben med skada