Stol 1800-tal

Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal
Stol 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, gustaviansk provinsarbete, 1800-talets första hälft, skuren dekor, vitmålad, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, ytskador

610581

2019-02-01