Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLOR, 2 st, med skåpsdel, 1960-tal, fanérade i teak, utdragbara skrivskivor, höjd ca 170, 90x40, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, fanérbortfall
610587
2019-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här