Takarmatur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, sk skomakarlampa, mässing och koppar, skärm i glas, med hissanordning, diameter ca 25 cm

Bucklor

610594

2019-02-01