Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, sk skomakarlampa, mässing och koppar, skärm i glas, med hissanordning, diameter ca 25 cm
Bucklor
610594
2019-02-01