Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
SAKARI LAITINEN (1937-2015), "Totem", signerad samt daterad -06, akryl på kartong, 75x41 cm
610609
2019-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här