Svenskt Tenn

Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, tändsticksfodral, 2 st., Firma Svenskt Tenn, 1980-tal, tenn med flätad dekor samt text, höjd 4, 12x7 cm

Fläckar, slitage

610616

2019-02-03