Jaeger-Lecoultre

Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre
Jaeger-Lecoultre

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1950-tal temperaturväxlingsdrivet kopparfärgat verk nr 90996, förgylld sifferring med streck och arabiska siffror, glasat fodral, förgylld mässing, höjd 22,5 cm.

610628

2019-02-01