Jaeger-Lecoultre
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, Atmos, bordsur, 1950-tal temperaturväxlingsdrivet kopparfärgat verk nr 90996, förgylld sifferring med streck och arabiska siffror, glasat fodral, förgylld mässing, höjd 22,5 cm.
610628
2019-02-01