Sivert Lindblom skulpturer

Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer

Klubbat för:

6 000 SEK

1 500 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): (4), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit plast, parställda, höjd 14 cm

610632

2019-02-03