Hängskåp barock

Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock
Hängskåp barock

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-tal, barock, stomme i svartlackerad furu, dekor av hopplist, beslag i mässing, invändigt med 2 hyllplan, höjd ca 64 cm, yttermått ca 61x23 cm

Åldersrelaterat slitage, bemålningen sannolikt senare, nötningar och mindre avslag förekommer

610641

2019-02-01