Lar Pirak

Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak
Lar Pirak

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

LARS PIRAK (1932-2008), saltripa med sked, horn, signerade och daterade Lars Pirak -77, höjd ca 4,5 cm

610646

2019-02-03