Oscar Reuterswärd litografi
Vollendet
2019-02-01
610661
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 124/200, ca 74x55