Oscar Reuterswärd litografi

Oscar Reuterswärd litografi
Oscar Reuterswärd litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad samt numrerad 124/200, ca 74x55

610661

2019-02-01