Brevpress Fornasetti

Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti
Brevpress Fornasetti

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

BREVPRESS, STAV, 1900-tal, märkt Fornasetti, stav i olika stenarter, längd ca 10,5-30 cm

Slitage

610669

2019-02-03