Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv av en berg, signerad E Forseth och Einar Forseth á tergo, daterad 1958, gouache på pannå, ca 68x97 cm
Några mindre repor och fläckar
610678
2019-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här