Einar Forseth gouache på pannå

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EINAR FORSETH (1892-1982): Motiv av en berg, signerad E Forseth och Einar Forseth á tergo, daterad 1958, gouache på pannå, ca 68x97 cm

Några mindre repor och fläckar

610678

2019-02-01