Fåtölj med fotpall Carl-Henrik Spak
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL-HENRIK SPAK, "Clipper", fåtölj med fotpall, Ire, brun skinnklädsel från Elmo, med vippfunktion, centralfot i vitmetall, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, höjd 108 cm
Brukslitage, smärre ytskador
610698
2019-02-01