Fåtölj med fotpall Carl-Henrik Spak

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-HENRIK SPAK, "Clipper", fåtölj med fotpall, Ire, brun skinnklädsel från Elmo, med vippfunktion, centralfot i vitmetall, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, höjd 108 cm

Brukslitage, smärre ytskador

610698

2019-02-01