Byrå nyrenässans
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda belslag, svarvade kulfötter, höjd ca 140, 68x50 cm
Smärre ytskador, fanérbortfall, listdel, ett lås samt nycklar saknas
610705
2019-02-01