Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt och valnötsrot, förgyllda belslag, svarvade kulfötter, höjd ca 140, 68x50 cm

Smärre ytskador, fanérbortfall, listdel, ett lås samt nycklar saknas

610705

2019-02-01