Petter Thoen ´´Catwoman´´ färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN (född 1943), "Catwoman", signerad Thoen, E.A. upplaga, färgserigrafi, ca 28x45 cm

Ej examinerad ur ramen

610713

2019-02-01