Gustaf Rudberg, Stilla dag, Hven, 1964

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

GUSTAF RUDBERG (1915-2001): Stilla dag, Hven, signerad Rudberg, på baksidan signerad, betitlad och daterad -64, olja på duk, 48,5x59 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

610717

2019-03-10