Gustaf Rudberg, Stilla dag, Hven, 1964
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUSTAF RUDBERG (1915-2001): Stilla dag, Hven, signerad Rudberg, på baksidan signerad, betitlad och daterad -64, olja på duk, 48,5x59 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
610717
2019-03-10