Vas och askar

Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar
Vas och askar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, ASKAR 2 st., SVENSKT TENN, tenn, 1900-tal, höjd ca 2,5-9 cm, en vas GAB medföljer

Slitage, GAB vasen med buckla

610728

2019-02-03