Fåtölj "BO 90" design Arne Vodder

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARNE VODDER, karmstol, modell BO 90, Bovirke, Danmark, 1950-tal, stomme i teak, klädsel i grågrön textil, sitthöjd ca 39 cm

Slitage, en knapp lös men medföljer

610738

2019-02-02