Sidenbrideri omkring 1800

Sidenbrideri omkring 1800
Sidenbrideri omkring 1800
Sidenbrideri omkring 1800
Sidenbrideri omkring 1800
Sidenbrideri omkring 1800
Sidenbrideri omkring 1800

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SIDENBRODERI, stadsbild, signerad Magdalena Ånström 1795, i samtida förgylld ram, rammått ca 28x38 cm

Slitage, skador

610760

2019-02-03