Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Fiolspelande man i skogsbryn, signerad samt daterad Mårten A -1961, akvarell på papper, bildmått 44x35 cm
Papper med smärre fuktskador
610771
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här