Karmstolar teak Danmark

Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark
Karmstolar teak Danmark

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, ca 1950-tal, teak, Danmark, plakettmärkta "Danish furnituremakers control", klädda i grönt ylle, sitthöjd ca 43 cm

Visst bruksslitage

610783

2019-02-02