Marc Tobey akvarell
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
MARK TOBEY (USA 1890-1976): Komposition, signerad Tobey, akvarell på papper, ca 27x18,5 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
610806
2019-03-10