Marc Tobey akvarell

Marc Tobey akvarell
Marc Tobey akvarell
Marc Tobey akvarell
Marc Tobey akvarell
Marc Tobey akvarell
Marc Tobey akvarell

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MARK TOBEY (USA 1890-1976): Komposition, signerad Tobey, akvarell på papper, ca 27x18,5 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

610806

2019-03-10