Jean Hélion, akvarell
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JEAN HÉLION (Frankrike 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion Paris -36, akvarell på papper, ca 22,5x27 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
veck
610809
2019-03-10