Jean Hélion, akvarell
Valmis
2019-03-10
610809
| Korkein tarjous | 12 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
JEAN HÉLION (Frankrike 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion Paris -36, akvarell på papper, ca 22,5x27 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
veck