Jean Hélion, akvarell

Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell
Jean Hélion, akvarell

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JEAN HÉLION (Frankrike 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion Paris -36, akvarell på papper, ca 22,5x27 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se

veck

610809

2019-03-10